Skip links

3PL Depo Yönetimi

Kendi websiteniz üzerinden erişilebilen, size özel geliştirilmiş bir sistem ile dünyaya fulfillment hizmeti sunun.

MYSYS Global Depo Yönetim Sistemi

3PL depolar için özel olarak geliştirdiğimiz, yenilikçi B2B altyapısı ile kendi websiteniz üzerinden erişilebilen tam kontrolünün kendinizde olduğu prep depo, ara depo veya fulfillment hizmeti sunun.

Fulfillment

Ara depo

Prep depo

Her ihtiyacınız için tek çözüm

Hızlı sistem

MYSYS native API'ler ile kargo ve marketplacelere bağlanır ve aksiyonlar aynı zamanlı iletilir.

Güvenli

Güncel siber güvenlik standartları ile geliştirdiğimiz sistemde hem sizin hem müşterilerinizin datası güvende.

Entegrasyonlar

MYSYS bütün büyük e-ticaret ve kargo firmaları ile entegrasyonu vardır. Her gün yenilerini ekliyoruz.

Müşteri desteği

Tektik destek ekibimiz 7/24 taleplerinize hazır. Sorularınızı hızlıca cevaplamak için size hesap müdürü atıyoruz.

Pazaryeri entegrasyonları

Amazon, Etsy, Walmart, eBay, Shopify vb. bütün büyük pazar yerleri ile Native API'ler üzerinden entegrasyonlarımız var. Her geçen gün talepleriniz doğrultusunda entegrasyonlarımızı yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Kargo entegrasyonları

UPS, FedEx, DHL, Royal Mail, DPD ve Evri gibi bütün büyük kargo firmaları ile sistemimiz entegredir. Depo arayüzü üzerinden belirlediğiniz kurallar aracılığıyla kargo label alımı yapabilirsiniz

Depo yönetimi​

Depo işlemlerini otomatikleştirip hem verimliliği hem de hata ihtimalini azaltın. MYSYS envanter yönetimi, sipariş işleme, alan kullanımı, mal kabul/yerleştirme, toplama/paketleme, sevkiyat, raporlama gibi işlemleri kolayca yönetmenizi sağlar.​

FBA yönetimi

Müşterilerinizin ürünlerini FBA kurallarına göre hazırlayıp FNSKU oluşturma gibi işlemleri tek bir platformdan yönetip verimliliğinizi arttırırken hata oluşma ihtimalini minimalize edin

Sipariş yönetimi

Müşterilerinizin siparişlerini tek bir ekran üzerinden görüp yönetebilirsiniz. Kargo etiketi oluşturma, ürün toplama listesi gibi işlemleri hızlı bir şeklide gerçekleştirin.

İade yönetimi​

Fulfillment hizmeti sunmanın en önemli alanlarından biri olan iade yönetimini MYSYS ile kolayca yönetin. İade yönetimi ile ilgili oluşan ekstra faturaları otomatik olarak müşterilerinize gönderin

Yakında

Live chat​

Müşterileriniz taleplerini yönetim paneliniz üzerinden size live chat ile iletebilir, bununla beraber otomatik olarak ticket oluşturulur. MYSYS oluşan ticketların tek bir panel üzerinden kolayca yönetilmesi sağlanır.

Online tahsilat

Sunduğunuz hizmetler sonucunda oluşan faturaları otomatik olaran müşterilerinize iletin ve anında tahsilat alın. Banka transferi ve fatura referans numaraları ile uğraşmadan tek bir platform üzerinden deponuzu yönetin.

5x

VERİMLİLİK

99.99%

99%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

$4m

HER YIL ÖDENİYOR

5

FARKLI ÜLKEDE DEPO PARTNERİ

Global depo ağı

MYSYS 3PL hizmeti sizi global ağa açar bu sayede Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya ve Hollanda'da bulunan depo partnerlerimizi kendi deponuz gibi kullanabilirsiniz.

Global ağ

Müşterilerinize sanki kendi depolarınız gibi dünyanın farklı yerlerinden depo hizmeti sunun.

Ekstra servis

Dilediğiniz depo partneri ile anlaşarak müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri arttırın.

Müşteri potensiyali

Global ağımızda bulunan diğer partnerlerimiz kendi müşterilerine sizin hizmetlerinizi sunar.

Wholesale Satış Modülü

Toptan satış

Deponuzdaki ürünleri kullanıcılarınıza satışını sunabilirsiniz. Ürün fiyatlarını dilediğiniz gibi düzenleyebilir müşterilerinize sunabilirsiniz.

Pazaryeri olun

Müşterilerinize direk satış yaparak depolama, kargo gibi işlemleri müşterileriniz açısından optimize edebilir ekstradan gelir kazanabilirsiniz

Online Ödemeler

Müşterileriniz sipariş verdikçe online ödeme alıp aynı gün yaptığınız satışın gelirini hesabınızda görebilirsiniz.

Fulfillment by Warehouse (FBW)

Global depo ağı

MYSYS Global partnerleri ile sistemimize bağlı tüm pazar yerleri için Amazon FBA benzeri bir hizmet sunun

Otomasyon

Müşterilerinizin Amazon veya Amazon dışındaki siparişlerini tek bir işlemle ve onların herhangi bir aksiyon almasını gerektirmeden işleyebilirsiniz

Akıllı yöndendirme

Müşterilerinizin siparişleri kargo vb. fiyatlar göz önünde bulundurularak otomatik olarak en doğru depoya en ideal kargo methodu ile iletilir.

Fırsatlar

Deponuzu ve müşterilerinizi global ağa açarak her gün artan fırsatlardan yararlanın. Hem deponuza hem müşterilerinize kazandırın.

Abonelik Yönetimi

MYSYS ile self-servis veya onaya bağlı olarak abonelik yönetimi yapabilirsiniz. Müşterileriniz hesap açmak için gereksinimleri tamamladıktan sonra (ödeme methodu ekleme vs.) kendi Amazon, eBay, Etsy, Walmart, Shopify ve WooCommerce gibi mağazalarını sisteme bağlayabilir ve deponuzu kullanmaya başlayabilir

API Entegrasyonu

MYSYS 80 den fazla API entegrasyonu içerir. Hem popüler satış marketleri (Amazon, Etsy, eBay, Shopify, Walmart vb.) hem de popüler kargo şirketleri ile anında çalışmaya başlayabilirsiniz.

3PL Depo Yönetimi Fiyatlandırması

Anlaması kolay, gizli tutar içermeyen ve herhangi bir kontrat taahütü belirtmeyen fiyatlarımız.

Bronze

$750 /aylık

+ Kurulum Ücreti

20%
OFF

Silver

$1,250 /aylık

+ Kurulum Ücreti​

Gold

$2,000 /aylık

+ Kurulum Ücreti​

Enterprise

Özel

+ Kurulum Ücreti​

Deponuzu dünyaya açmaya hazır mısınız?

MYSYS ile deponuzu sınırsız fırsatlara açın. Siz müşterileri değil, müşteriler sizi bulsun. Ekibimiz ile iletişime geçerek demo talep edin.