Ürünlerini satabileceğiniz tedarikçiler var ve bunların on binlerce ürünü bulunuyor.

  • Peki bu ürünler satışta size gerçekten kâr getirir mi?
  • Hangi ürün ne kadar kazanç sağlar?
  • Binlerce kârlı ürün tespit ettiniz ama bunları Amazon’da listelemek uzun mu sürecek?

Toptancı Analizi hizmetimizi kullanarak tedarikçinizin sağladığı, ürün barkod ve fiyat bilgisi içeren envanter listesini sistemimize yüklemeniz yeterli. Sistem barkod bilgisi üzerinden ürünü Amazon’da bulur, Buy Box fiyatı ve girdiğiniz vergi, kargo, kur, fiyatlandırma taktiği vb. değerleri kullanarak analiz eder.

MySYS, analiz sonucunda her bir ürün için ürün resmi, adı, alış/satış fiyatı, kârlılığı, ROI değeri gibi parametreleri FBA ve FBM için ayrı ayrı olmak üzere görüntüler.

Ürün listesini yine FBA ve FBM için ayrı ayrı olmak üzere BSR, FBA/FBM kâr oranı, ROI, satıcı sayısı gibi başlıklarda süzebilir, Excel formatında çıktı alabilir ve doğrudan Amazon’da listeleyebilirsiniz.

Kriterlerinize göre Amazon’da listelenebilir ürünleri wish list’e, listelemeye kesin karar verdiğiniz ürünleri ise Buy List’e ekleyebilir, bu ürünleri doğrudan Amazon’da listeleyebilirsiniz.

Kârlı bir perakende arbitraj ticareti (retail/wholesale arbitrage) için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

1. Envanter listesi edinin

2. Excel listesini yükleyin

3. En kârlı ürünleri belirleyin

4. Ürünlerin detaylarını inceleyin

NOT: Resimde sayfanın tüm bölümlerine yer verilmemiştir. Ürünle ilgili erişilebilecek veri ve çizelgelerin “tamamına” yakını MySYS Ürün Detayları sayfasında bulunmaktadır.