Toptancı Analizi:

Perakende arbitraj (retail arbitrage) ticaret modelinde toptan tedarikçilerin ürünlerinin size maliyeti, Amazon Amerika ve Avrupa mağazalarındaki satış fiyatı ile kargo, Amazon kesintisi gibi ilave maliyetleriniz ışığında sizin için kârlı olup olmadığını analiz eder.

Tedarikçilerin sunduğu ürün/fiyat listeleri yüzlerce, binlerce ve hatta 100 bini aşkın sayıda ürün içerebilir. Bu ürünlere yönelik, manuel olarak günlerce sürecek analiz işlemini dakikalar içinde yaparak, ürünler hakkında toplanabilecek tüm verileri görsel şekilde listelemeyi, bunlar içinde dilediğimiz verileri filtreleyebilmeyi ve kârlı/“ticarete uygun” ürünleri belirlemeyi mümkün kılar.

Sipariş Yönetimi:

Amazon, eBay ve Shopify’da birden çok hesaptan gelen siparişleri tek sayfada takip etme ve yönetme imkânı sunar.

Yeni gelen siparişler için: anlaşmalı kargo firmalarınızın sitelerine gitmeden, tek tuşla kargo etiketi alabilir, siparişi yine aynı sayfadan kapatabilirsiniz (Amazon, eBay veya Shopify nezdinde). İsterseniz siparişlerinizi teker teker, isterseniz çoklu seçimle toplu olarak, kargo etiketi alabilir, siparişleri kapatabilir ve sipariş faturalarını logonuzla ve ürünlerin bulunduğu raf numarasıyla birlikte çıktı alabilirsiniz. MySYS sipariş geldiği anda gönderim maliyeti en uygun kargo firmasını belirleyerek size teklif olarak sunar. Dilerseniz farklı bir şirketle de kargolayabilirsiniz. MySYS bu seçiminizi hatırlar ve sonraki siparişte tek tuşla işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gelmiş geçmiş tüm siparişleriniz için: günlük, haftalık, aylık, yıllık veya tüm zamanlara ilişkin satış rakamlarınız ve cirolarınıza ilişkin analizlere erişebilir, bunları arşivinize indirebilir, dilerseniz refund yönetimini yapabilirsiniz.

Dilerseniz alt kullanıcılar tanımlayarak dilediğiniz mağazalarınızı farklı çalışanlarınızın yönetmesine olanak sağlayabilirsiniz.

eBay Tekil Listeleme:

Amazon’daki bir ürünü saniyeler içinde eBay mağazamızda listeleme imkânı sağlar. (Normal şartlarda bu işlem 15 dk’dan fazla bir zaman alabilir)

eBay Çoklu Listeleme:

Amazon mağazamızdan seçtiğimiz binlerce ürünü sadece birkaç tıkla eBay’de listeleyebilmemizi sağlar. (Bu işlemi manuel yapmak uygulanabilir ve sürdürülebilir değildir.)

Amazon Rakip Analizi:

Kullanıcıların Amazon’da rakip olarak değerlendirdikleri satıcıların hangi ürünleri sattığını, bu ürünlerin fiyat, rank gibi niteliklerini ve ürün listesindeki değişimleri izleyebildiği bir modüldür.

eBay Rakip Analizi:

Kullanıcıların eBay’de rakip olarak değerlendirdikleri satıcıların hangi ürünleri sattığını, bu ürünlerin fiyat, satış adedi, stok gibi niteliklerini ve ürün listesindeki değişimleri izleyebildiği bir modüldür.

Kitap Analizi:

Bir çok kaynaktan (toptancılar, Amazon vb.) derleyerek oluşturduğumuz ve sürekli güncellediğimiz veri tabanımızda bulunan yüz binlerce kitabı;

  • Durumu (Yeni, Yeni Gibi, Çok İyi Durumda veya İyi Durumda), fiyatı, Amazon BSR’ı vb. bazında filtreleme
  • eBay’de listeleme,
  • eBay envanterinde bulunan kitapları görüntüleme ve dilediklerinizi eBay’den kaldırma,
  • MySYS REPRICER ile sizin belirlediğiniz kârlılık oranı gibi kıstaslar ve sürekli değişen alım fiyatları ışığında eBay envanterinizdeki kitap satış fiyatlarını sürekli güncel tutma yeteneklerini barındırır.