GİZLİLİK POLİTİKASI

MySYS, kullanıcıları için sağlam gizlilik korumaları sağlamayı taahhüt eder. Gizlilik Politikamız (“Gizlilik Politikası”), bize sağladığınız bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu anlamanıza ve Yazılımımızı kullanırken bilinçli kararlar vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bu Sözleşmenin amaçları doğrultusunda “Yazılım”, MySYS web siteleri, uygulamalar, Google Chrome Uzantıları ve satıcıların daha hızlı ve daha bilinçli ürün kararları vermelerine yardımcı olan diğer etkileşimli hizmet web sitelerini ifade eder. “Biz”, “bize” ve “bizim” terimleri MySYS’yi ifade eder. “Siz”, bir Yazılım kullanıcısı olarak sizi ifade eder. Gizlilik Politikamızı ve Koşullarımızı kabul ederek, bu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde kişisel bilgilerinizin toplanmasına, saklanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

“Kişisel Olmayan Bilgileri” ve “Kişisel Bilgileri” topluyoruz. Kişisel Olmayan Bilgiler, anonim kullanım verileri, toplayabileceğimiz genel demografik bilgiler, yönlendirme/çıkış sayfaları ve URL’ler, platform türleri, gönderdiğiniz tercihler ve gönderdiğiniz verilere dayalı olarak oluşturulan tercihler ve tıklama sayısı gibi sizi kişisel olarak tanımlamak için kullanılamayacak bilgileri içerir. Kişisel Bilgiler, yalnızca Sitedeki kayıt işlemi yoluyla bize gönderdiğiniz e-postanızı içerir.

1. Teknoloji aracılığıyla toplanan bilgiler

Yazılımın kalitesini artırmak amacıyla, Yazılımı görüntülediğinizde veya kullandığınızda, tarayıcınız veya yazılım uygulamamız tarafından bize sağlanan bilgileri, örneğin geldiğiniz web sitesi (“yönlendiren URL” olarak bilinir), kullandığınız tarayıcı türü, Yazılıma bağlandığınız cihaz, erişim saati ve tarihi ve sizi kişisel olarak tanımlamayan diğer bilgilerdir. Bu bilgileri çerezleri kullanmak veya anonim benzersiz bir tanımlayıcı içeren küçük metin dosyaları kullanarak kaydederiz. Çerezler, sunucularımızdan bir kullanıcının tarayıcısına gönderilir ve kullanıcının bilgisayarının sabit diskinde saklanır. Bir kullanıcının tarayıcısına bir tanımlama bilgisi göndermek, o kullanıcı hakkında Kişisel Olmayan bilgiler toplamamıza ve hem bireysel hem de toplu olarak hizmetlerimizi kullanırken kullanıcının tercihlerinin bir kaydını tutmamıza olanak tanır.
MySYS hem kalıcı hem de oturum tanımlama bilgilerini kullanabilir. Kalıcı tanımlama bilgileri, oturumunuzu kapattıktan sonra ve siz onları silene kadar bilgisayarınızda kalır, oturum tanımlama bilgileri ise tarayıcınızı kapattığınızda sona erer.

2. Bir hesaba kaydolarak bize sağladığınız bilgiler

MySYS, Hizmetimizi kullandığınızda (web formları veya profil ekranları gibi) bilerek ve gönüllü olarak sağladığınız, kayıt/hesap kurulum bilgileri, profil ayrıntıları, ödeme bilgileri ve derecelendirme bilgileri dahil olmak üzere bilgileri toplar. Bu bilgileri öncelikle size Hizmeti sağlamak için kullanırız. Bize belirli Kişisel Verileri vermemeyi seçebilirsiniz, ancak o zaman Hizmetimizden veya sunduğumuz diğer mevcut özelliklerden yararlanamayabilirsiniz. Topladığımız ve kullandığımız bilgiler aşağıdaki türleri içerebilir:

Personel Bilgiler:

• Adı ve Soyadı
• Email Adresi
• Kredi ve/veya Banka Kartı Bilgileri
• İçerik ve satın alma zamanı dahil olmak üzere Satın Alma Bilgileri
• Posta Adresi
• Telefon Numarası
Verilerinizi ve gizliliğinizi korumaya %100 kararlıyız. E-postanız ve kişisel bilgileriniz bizimle güvende, ancak sözümüzün yeterli olmaması durumunda, verilerinizi ne zaman ve neden topladığımız, bunlarla ne yapacağımız ve onları nasıl güvenli ve emniyetli tuttuğumuz  hakkında birçok bilgi ekledik.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

MySYS, bu politikayı ve Hizmet Koşullarımızı herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Hesabınızda belirtilen birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek veya sitemize belirgin bir bildirim yerleştirerek Gizlilik Politikamızdaki önemli değişiklikleri size bildireceğiz.

İLETİŞİM

Bu Gizlilik Politikası veya Yazılımımızın uygulamaları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Müşteri Hizmetlerine bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.
En son 01 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.