MySYS, farklı satıcılara 3PL depo (prep depo, ara depo vb.) hizmeti sunan işletmenler için kullanıcı dostu bir sistem sunar. MySYS GLOBAL olarak adlandırılan bu hizmet, her bir depo sahibinin kendi internet sitesi üzerinden erişilebilen, kendi logosuyla müşterilerini karşılayabildiği, tamamen kendi hizmet ve fiyatlarını sunabildiği bir platform sağlar.

Demo Talep Edin

Ara depo müşterileri depo işleticisi ile sesli/yazılı herhangi bir iletişim kurmaya gerek kalmaksızın işlemlerini koordine edebilir, kontrol edebilir ve hizmet ücretini ödeyebilir.

Ara depo işletmecileri ise müşterilerine ürün depolama, transit olarak ürün gönderme, FBA gönderileri hazırlama, iadeleri kabul etme ve otomatik sipariş reaksiyonu (FBW: Fulfillment by Warehouse) hizmetlerini sunma ve hizmet ücretlerini tahsil etme imkânı sağlar.

Ayrıca MySYS, ara depolar arası çözüm ortaklığı yeteneği de barındırır. Örneğin Türkiye, İngiltere, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nden ara depo sahipleri anlaşarak müşterilerine her biri kendi arayüzü üzerinden diğer çözüm ortağının hizmet ve fiyatları ile hizmet sunmasına olanak tanır. Türkiye’den bir satıcı Türkiye’deki ara depo üzerinden Amerika ara depoya ürün sevk edebilir ve Amerika üzerinden örneğin FBW veya iade hizmeti kullanabilir. Tüm bunlar için çözüm ortağı ara depolardan birinin üyesi olması yeterlidir.

Deponun verdiği tüm hizmetler sistemde görülmektedir. Kullanıcılar buradan ihtiyaçları olan hizmetleri seçebilmekte olup, her hizmetin ne olduğu ve maliyetinin ne olduğuna erişilebilmektedir. Depo yöneticisi vereceği hizmetleri ve maliyetlerini kendi belirlemektedir.

Depo yöneticisi kargoyu teslim aldıktan sonra alıcıya göndermek için etiketini alıp gönderiyi kargoya vermektedir. Track numarasını da kullanıcıya gönderdiğinde yatırılan depozitodan ücretinizi almaktadır. Böylelikle depo işletmecisi ile kullanıcı arasında telefon görüşmesi, mail atma veya telefon konuşması olmadan işlemler tamamlanabilmektedir.

Demo Talep Edin

MySYS GLOBAL 3PL Ara Depo Yönetim Sisteminin Özellikleri

Abonelik Yönetimi:

Müşterileriniz sisteminize mail adresi doğrulaması yaparak ve diğer bilgilerini girerek abonelik başlatabilir. Dilerseniz abonelik işlemini onayınıza tâbi kılabilirsiniz.
Aboneleriniz sisteme girdikten sonra;
1- Dilerse Amazon, eBay, Etsy, Shopify ve WooCommerce mağazalarını sisteme bağlayabilir, siparişlerini görüntüleyebilir ve bunlardan istediklerini kolaylıkla depoya gönderi talebi olarak düzenleyebilir.
2- Transit gönderi, FBA gönderisi, iade gönderisi ve depolama kapsamında sunduğunuz hizmetleri kullanarak sistem üzerinden ödemesini yapabilir.

Pazaryerleri ile API Entegrasyonu:

Aboneleriniz bir çok pazaryerindeki satıcı hesabını sisteme tanımlayabilir. Böylece siparişleri otomatik olarak sisteme çekilir. Aboneleriniz bu siparişlerden dilediklerini size gönderi talebi olarak kullanabilir. Bu yapıda depoya yönlendirilen sipariş bilgileri sistem üzerinden aktarılır ve hem zaman kazandırır hem de yazım yanlışları ya da bilgi eksikliği kaynaklı sorunlar azaltılır.
Entegre olduğumuz pazaryerleri: Amazon, eBay, Etsy, Shopify ve WooCommerce entegrasyonlu e-ticaret siteleri.

Kargo Şirketleri ile API Entegrasyonu:

Anlaşmalı kargo şirketlerinden kargo etiketi almak için farklı sitelere gidip gönderi bilgilerini girmenize gerek yok. MySYS GLOBAL altyapısında bir çok kargo şirketi ve entegratör sisteme doğrudan erişiminiz bulunuyor.
Entegre olduğumuz bazı sistemler: UPS, Fedex, DHL, DPD , Deutsche Post, Asendia, Deutsche Post International, DHL Parcel UK, DPD NL, DX, GLS, Evri (Hermes), Packlink, Royal Mail API, Royal Mail Click&Drop, SpringOmni, ShipStation, EasyPost, Parcel2GO.

FBW Kullanımı:

Fulfillment by Warehouse (FBW) yeteneği ile müşterilerinizin hâlihazırda deponuzda bulunan ürünlerine yönelik Amazon, eBay, Etsy, Shopify ve WooCommerce üzerinden gelen siparişleri doğrudan alıcıya gönderebilirsiniz.
Bu hizmeti aktive eden aboneleriniz;
1- siparişleri takip etme, bunların bilgilerini depoya aktarma ve sevk etme gibi işlemlere vakit ayırmak zorunda kalmaz.
2- Pazaryerleri nezdinde siparişlerinizi kısa sürede kapatarak mağaza puanlarını artırabilirler.
3- Alıcılar ürünler çok kısa sürede kendilerine ulaştığı için iyi yorum sayısını artırabilir.
NOT 1: Amazon için her bir ülke ayrı bir mağaza kabul edilir. Bununla birlikte Walmart, eBay, Etsy, Shopify, Bol.com ve WooCommerce gibi hesapların her biri birer mağaza olarak kabul edilir.
NOT 2: FBW ücretsiz kullanım limitleri aşıldığında mağaza başı 10$ ilave ücret yansıtılır.

Demo Talep Edin

GLOBAL Ağ Kullanımı:

MySYS GLOBAL altyapısını kullanan diğer depolar ile anlaşabilir ve ağa mensup abonelere ortak hizmet sunabilirsiniz!
Müşterileriniz size abone olarak bir anda ABD, İngiltere, Almanya, Türkiye gibi ülkelerden ara depolara erişim sağlama imkânına kavuşabilir.
Böylece potansiyel müşterilerinize rakiplerinizin sunamayacağı bir teklif sunabilirsiniz.

GLOBAL API Kullanımı:

Sisteminizi başka özel yazılım altyapılarına entegre edebilmeniz için kullanabileceğiniz API imkânlarını GLOBAL API Dokümanı‘ndan takip edebilirsiniz.

Kurulum Ücreti:

Bir kereye mahsus alınır. Paket değişikliklerinde alınmaz. İlk ay ücretini KAPSAMAZ!

Demo Talep Edin

Bronze
$500 / ay
+ Kurulum
 • 10
 • Abone Sayısı

  1.000
 • Sipariş Sayısı

  10.000
 • Mağaza Sayısı

  200
 • -
 • $ 1.500
Silver
$1.000 / ay
+ Kurulum
 • 20
 • Abone Sayısı

  3.000
 • Sipariş Sayısı

  30.000
 • Mağaza Sayısı

  500
 • $ 1.500
Gold
$2.000 / ay
+ Kurulum
 • 40
 • Abone Sayısı

  10.000
 • Sipariş Sayısı

  80.000
 • Mağaza Sayısı

  1.500
 • $ 1.500