MySYS, farklı satıcılara 3PL depo (prep depo, ara depo vb.) hizmeti sunan işletmenler için kullanıcı dostu bir depo sistemi sunar. MySYS GLOBAL olarak adlandırılan bu hizmet, her bir depo sahibinin kendi internet sitesi üzerinden erişilebilen, kendi logosuyla müşterilerini karşılayabildiği, tamamen kendi hizmet ve fiyatlarını sunabildiği bir platform ve etkin bir 3PL ara depo yönetim sistemi sağlar (WMS: Warehouse Management System / DYS: Depo Yönetim Sistemi).

MySYS GLOBAL Ara Depo Yönetim Sistemi, benzeri üçüncü parti lojistik sistemlerden çok daha uygun fiyatlı olmasına rağmen hem depo yönetim yeteneklerine hem de gelişmiş e-ticaret yönetim sistemlerinin sahip olduğu yeteneklere sahiptir.

 • Pazar yeri entegrasyonları (Amazon, Etsy, Walmart vb.)

 • Kargo şirketi entegrasyonları (UPS, Fedex, Royal Mail, PTT vb.)

 • FBA gönderi yönetimi (FNSKU dosyaları vb. dâhil)

 • Stoklu / stoksuz sipariş gönderi yönetimi

 • Depolama yönetimi (parsel tahsis, kiralama, sorgulama vb.)

 • İade  gönderi yönetimi

 • Çoklu dil desteği (Türkçe, İngilizce, Almanca)

 • Dahili mesajlaşma (chat)

 • Kredi kartından depozito tahsil etme imkânı

 • Manuel işlemleri ve insan hatasını en aza indirme yeteneği

 • Dinamik ekip ve gelişmeye açık yapı

 • Uygun fiyat

MySYS GLOBAL, bazıları HİÇBİR DEPO SİSTEMİNDE OLMAYAN çok önemli ilave yeteneklere de sahiptir. Otomatik Fulfillment (FBW) seçeneği, API özelliği, Wholesale satış modülü ve sisteme adını veren GLOBAL Ağ yeteneği bu ilave özelliklerdendir.

MySYS GLOBAL 3PL Ara Depo Yönetim Sistemi - Kullanıcı Ana Sayfa

 • FBW (Fulfillment by Warehouse) imkânı

 • Wholesale satış modülü

 • GLOBAL API özelliği

 • GLOBAL Ağ yeteneği

MySYS GLOBAL 3PL Ara Depo Yönetim Sistemi - Kullanıcı Mağaza Entegrasyonu

MySYS GLOBAL ile kısa süre içinde deponuzdaki bir çok işlemi otomasyona geçirebilir ve aynı iş gücü ile çok daha fazla müşteriye çok daha kaliteli hizmet sağlayabilirsiniz.

Ara depo müşterileri depo işleticisi ile sesli/yazılı herhangi bir iletişim kurmaya gerek kalmaksızın işlemlerini koordine edebilir, kontrol edebilir ve hizmet ücretini ödeyebilir.

Ara depo işletmecileri ise müşterilerine ürün depolama, transit olarak ürün gönderme, FBA gönderileri hazırlama, iadeleri kabul etme ve otomatik sipariş reaksiyonu (FBW: Fulfillment by Warehouse) hizmetlerini sunma ve hizmet ücretlerini tahsil etme imkânı sağlar.

MySYS GLOBAL 3PL Ara Depo Yönetim Sistemi - Kargo Entegrasyonları

Ayrıca MySYS, ara depolar arası çözüm ortaklığı yeteneği de barındırır. Örneğin Türkiye, İngiltere, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nden ara depo sahipleri anlaşarak müşterilerine her biri kendi arayüzü üzerinden diğer çözüm ortağının hizmet ve fiyatları ile hizmet sunmasına olanak tanır. Türkiye’den bir satıcı Türkiye’deki ara depo üzerinden Amerika ara depoya ürün sevk edebilir ve Amerika üzerinden örneğin FBW veya iade hizmeti kullanabilir. Tüm bunlar için çözüm ortağı ara depolardan birinin üyesi olması yeterlidir.

Deponun verdiği tüm hizmetler sistemde görülmektedir. Kullanıcılar buradan ihtiyaçları olan hizmetleri seçebilmekte olup, her hizmetin ne olduğu ve maliyetinin ne olduğuna erişilebilmektedir. Depo yöneticisi vereceği hizmetleri ve maliyetlerini kendi belirlemektedir.

Depo yöneticisi kargoyu teslim aldıktan sonra alıcıya göndermek için etiketini alıp gönderiyi kargoya vermektedir. Track numarasını da kullanıcıya gönderdiğinde yatırılan depozitodan ücretinizi almaktadır. Böylelikle depo işletmecisi ile kullanıcı arasında telefon görüşmesi, mail atma veya telefon konuşması olmadan işlemler tamamlanabilmektedir.

Demo Talep Edin

MySYS GLOBAL 3PL Ara Depo Yönetim Sisteminin Özellikleri

MySYS GLOBAL 3PL Ara Depo Yönetim Sistemi - Abonelik Başlatma

Abonelik Yönetimi:

Müşterileriniz sisteminize mail adresi doğrulaması yaparak ve diğer bilgilerini girerek abonelik başlatabilir. Dilerseniz abonelik işlemini onayınıza tâbi kılabilirsiniz.
Aboneleriniz sisteme girdikten sonra;
1- Dilerse Amazon, eBay, Etsy, Walmart, Shopify ve WooCommerce mağazalarını sisteme bağlayabilir, siparişlerini görüntüleyebilir ve bunlardan istediklerini kolaylıkla depoya gönderi talebi olarak düzenleyebilir.
2- Transit gönderi, FBA gönderisi, iade gönderisi ve depolama kapsamında sunduğunuz hizmetleri kullanarak sistem üzerinden ödemesini yapabilir.

Pazaryerleri ile API Entegrasyonu:

Aboneleriniz bir çok pazaryerindeki satıcı hesabını sisteme tanımlayabilir. Böylece siparişleri otomatik olarak sisteme çekilir. Aboneleriniz bu siparişlerden dilediklerini size gönderi talebi olarak kullanabilir. Bu yapıda depoya yönlendirilen sipariş bilgileri sistem üzerinden aktarılır ve hem zaman kazandırır hem de yazım yanlışları ya da bilgi eksikliği kaynaklı sorunlar azaltılır.
Entegre olduğumuz pazaryerleri: Amazon, eBay, Etsy, Walmart, Shopify ve WooCommerce entegrasyonlu e-ticaret siteleri.

MySYS GLOBAL 3PL Ara Depo Yönetim Sistemi - Kullanıcı Mağaza Entegrasyonu-Walmart

Kargo Şirketleri ile API Entegrasyonu:

Anlaşmalı kargo şirketlerinden kargo etiketi almak için farklı sitelere gidip gönderi bilgilerini girmenize gerek yok. MySYS GLOBAL altyapısında bir çok kargo şirketi ve entegratör sisteme doğrudan erişiminiz bulunuyor.
Entegre olduğumuz bazı sistemler: UPS, Fedex, DHL, DPD , Deutsche Post, Asendia, Deutsche Post International, DHL Parcel UK, DPD NL, DX, GLS, Evri (Hermes), Packlink, Royal Mail API, Royal Mail Click&Drop, SpringOmni, ShipStation, EasyPost, Parcel2GO.

FBW Kullanımı:

Fulfillment by Warehouse (FBW) yeteneği ile müşterilerinizin hâlihazırda deponuzda bulunan ürünlerine yönelik Amazon, eBay, Etsy, Walmart, Shopify ve WooCommerce üzerinden gelen siparişleri doğrudan alıcıya gönderebilirsiniz.
Bu hizmeti aktive eden aboneleriniz;
1- Siparişleri takip etme, bunların bilgilerini depoya aktarma ve sevk etme gibi işlemlere vakit ayırmak zorunda kalmaz.
2- Pazaryerleri nezdinde siparişlerinizi kısa sürede kapatarak mağaza puanlarını artırabilirler.
3- Alıcılar ürünler çok kısa sürede kendilerine ulaştığı için iyi yorum sayısını artırabilir.
NOT 1: Amazon için her bir ülke ayrı bir mağaza kabul edilir. Bununla birlikte Walmart, eBay, Etsy, Walmart, Shopify, Bol.com ve WooCommerce gibi hesapların her biri birer mağaza olarak kabul edilir.
NOT 2: FBW ücretsiz kullanım limitleri aşıldığında mağaza başı 10$ ilave ücret yansıtılır.

Demo Talep Edin

Wholesale Satış Modülü:

Ara Depo işletmenlerinin kargo servisleri ile olduğu kadar bir çok toptancı ya da tedarikçi ile de iletişim ve iş birliğinin olması sık görülen bir durum. Peki bu imkânı ticarete yansıtma imkânınız olsa! Hem de zaten kullanmakta olduğunuz Ara Depo Yönetim Sistemi üzerinden.. MySYS GLOBAL’in ek Wholesale Satış Modülü sayesinde hem normal ara depo hizmetlerini verebilir hem de Wholesale ürünlerinizi müşterilerinizin hizmetine sunabilirsiniz.

Bu yapıda satışa sunmak istediğiniz ürünlerin fiyat, stok, resim gibi verilerini tek bir Excel dosyasıyla sisteme dâhil edebilir ve bunları doğrudan tüm müşterilerinizin görmesine olanak sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin Amazon, eBay, Etsy, Walmart, Shopify ve WooCommerce mağazalarına bu ürünler için gelen siparişlerde verdiğiniz depo hizmetlerine ilave olarak ürün satış fiyatınız da faturaya dâhil edilir ve gerekli miktarda ürün stoktan düşürülür. Size sadece stoğu azalan ürünleri takip etmek kalır!

GLOBAL Ağ Kullanımı:

MySYS GLOBAL altyapısını kullanan diğer depolar ile anlaşabilir ve ağa mensup abonelere ortak hizmet sunabilirsiniz! Müşterileriniz size abone olarak bir anda ABD, İngiltere, Almanya, Türkiye gibi ülkelerden ara depolara erişim sağlama imkânına kavuşabilir. Böylece potansiyel müşterilerinize rakiplerinizin sunamayacağı bir teklif sunabilirsiniz.

Örneğin ABD’de hizmet veren bir depo olarak Türkiye, Almanya ve İngiltere gibi ülkelerdeki MySYS GLOBAL altyapısı kullanan depo sahipleri ile anlaşarak birçok avantajı müşterilerinize sunabilir ve daha iyisi, diğer depoların kullanıcılarına da hizmet sunabilirsiniz. Bu durumda örneğin Türkiye’den ABD’ye ürün gönderen bir satıcı mallarını Türkiye depo üzerinden Amerika depoya uygun fiyatla sevk edebilir, Amerika depoda depolayabilir, FBM satışlarını bu depodan sevk edebilir vs. Böylece hizmet sunduğunuz kitleyi rahatlıkla büyütebilirsiniz.

Bu yapıda bir ağa dâhil olma tasarrufunda bulunmuş depoların işleyişinde herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

GLOBAL API Kullanımı:

GLOBAL API özelliği ile siz sisteminizde herhangi bir şey değiştirmeden büyük ticaret firmalarının entegre deposu gibi çalışma imkânına sahip oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken muhatab firmaya API kullanım yetkisi vermek ve “eğer halen entegrasyonu yoksa” GLOBAL API Dokümanı‘nı paylaşmak. (Bu özellik için Silver ya da Gold üyeliğiniz olmalıdır.)

GLOBAL API Dokümanı

Kurulum Ücreti:

Bir kereye mahsus alınır. Paket değişikliklerinde alınmaz. İlk ay ücretini KAPSAMAZ!

Demo Talep Edin

WMS Depo Yönetim Sistemi İçin Doğru Seçim

Prep depo kullanımı eticaret girişimcileri için vaz geçilmez bir ihtiyaçtır. Ara depo yönetiminde sağlıklı, doğru ve hızlı bir sipariş ürün sevki (fulfillment), FBA ürün gönderimi ve depolama hizmeti için dikkat edilmesi gereken ilk konu bu işe özel ihtiyaçları karşılayabilecek bir yazılım (software) kullanmaktır. Yüksek verimlilik sağlayan depolama yönetim uygulamaları e ticaret için önemli bir etmendir.

MySYS GLOBAL depo yönetim sistemi, cloud yapısı kullanan gelişmiş bir wms otomasyon yazılımı olarak nitelenebilir. MySYS GLOBAL wms depo yönetim sistemi, gerek pazar yerleri ve gerekse kargo şirketleri ile geniş entegrasyon (integration) ağı ile yüksek verimli bir “depo sistemi” sağlar. Bu depo yönetim yazılımı ile hem perakende satış yapan e-ticaret erbabına hizmet sunabilir hem de wholesale satış platformu olarak kullanabilirsiniz. Bu alanda hizmet sunan diğer depo yönetim sistemleri uygulamaları çok daha yüksek bir kurulum ve aylık maliyet (pricing) talep ediyor olsa da; MySYS GLOBAL e ticaret depo sistemi düşük bir maliyetle hizmet sunar geniş bir yetenek yelpazesi barındırır.

MySYS GLOBAL, depo yönetim uygulamaları arasında maliyet etkinlik açısından optimum depo yönetim sistemi yazılımıdır.

Demo Talep Edin

Bronze
$500 / ay
+ Kurulum
 • 10
 • Abone Sayısı

  1.000
 • Sipariş Sayısı

  10.000
 • Mağaza Sayısı

  200
 • 5
 • -
 • -
 • Kurulum Ücreti

  $ 1.500 *
Silver
$1.000 / ay
+ Kurulum
 • 20
 • Abone Sayısı

  3.000
 • Sipariş Sayısı

  30.000
 • Mağaza Sayısı

  500
 • 10
 • -
 • Kurulum Ücreti

  $ 2.500 *
Gold
$2.000 / ay
+ Kurulum
 • 40
 • Abone Sayısı

  10.000
 • Sipariş Sayısı

  80.000
 • Mağaza Sayısı

  1.500
 • 20
 • -
 • Kurulum Ücreti

  $ 4.000 *
Platinum
Lütfen İletişime Geçin
 • 40 +
 • Abone Sayısı

  10.000 +
 • Sipariş Sayısı

  80.000 +
 • Mağaza Sayısı

  1.500 +
 • 20 +
 • Kurulum Ücreti

  **

Bize Ulaşın

Online görüşme yaparak tanışalım ve sistem hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap vererek iyi bir başlangıç yapalım!

MySYS GLOBAL ile çok kısa bir sürede kendi markanız ve logonuzla Ara Depo Yönetim Sisteminizi hayata geçirebilirsiniz..

Ücretsiz Randevu Alın

Ekibimizle tanışmak ve sistem hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için randevu alın!

  İsim *

  Soyisim *

  Email Adresi*

  Telefon Numarası*

  WEB Sitesi

  Firma Merkezi - Ülke*

  Depo Ülke/Şehir

  Depo Alanı (m2)

  Depo Çalışan Sayısı

  Çalıştığınız Kargo Şirketleri (UPS vb.)

  Gönderim Yaptığınız Ülkeler

  Mesajınız ve İlave Etmek İstediğiniz Diğer Bilgiler