10.000'lerce Ürünü Amazon'da Analiz Ederek Kârlı ve Çok Satan Ürünleri Bulun!

  10.000'lerce   Ürünü Analiz Ederek Amazon, Etsy ve E-bay'de Satabileceğin En Kârlı Ürünleri Bul!

MySYS ile toptancılardan (Wholesaler) aldığınız ya da farklı kaynaklardan derlediğiniz ürün/fiyat listelerini veya Türkiye'nin önde gelen online pazar yerlerini inceleyerek KÂRLI ve ÇOK SATAN ürünleri kolayca bulabilir ve dilediklerinizi sadece birkaç tıkla Amazon veya eBay'de listeleyebilirsiniz.

   Dakikalar içinde analizini yap ve en kârlı ürünleri  bul

    


Tek Panelden Yönet

Toptancıdan aldığın binlerce ürünü incele, en kârlı olanları Amazon veya eBay'de satışa sun ve bunları tek panelden yönet

Detaylı ve Doğru Bilgiye

Eriş

Dünyanın en detaylı ve doğru bilgiyi veren analiz araçlarından birine sahip ol

Sadece İşine

Odaklan

Teknik beceri ve ticari uzmanlık gerektirmez

Güncellenen Sistem Geliştirmeleri ile Kârlılığını Arttır

E-ticaretteki gelişmeleri yakından takip ediyor ve kullanıcı önerilerini dikkate alarak sürekli geliştirmeler yapıyoruz.


Uygulamamızı Kullananlar Ne Dedi ?


 


"Bir mühendis olarak Amazon her zaman çok karışık geldi. Ancak MySYS ile sadece verilerin bana söylediklerini yaparak kâr elde edebiliyorum. Bir acemi için muazzam bir şey."
 

- Serhat YÜCE


   


"Bizim gibi kurumsal firmalar için en önemli şey detaylı ve net doğru bilgidir. MySYS hiçbir sistemin sağlamadığı detaylı verileri sağlayarak büyük kolaylık sağladı." 

- Orhan KALMAZ"Sadece fiyat bilgisi değil kargo maliyetleri, vergiler, amazon komisyonları gibi pek çok datayi sağlayarak hayat kurtarıyor. Teşekkürler MySYS" 

- Necip YILMAZ

Tecrübe ve Teknik Bilgi Olmadan

Ürün listelerini sisteme yükleyerek binlerce ürünü incele, sistemin sunduğu eşsiz bilgi ve tavsiyeler sayesinde hem zamandan tasarruf et hem de teknik ve ticari beceri olmadan datalar ile yüksek kâr elde et.

Zaman Kaybı Yaşamadan

Analiz edilen binlerce ürünü Amazon ve eBay'de tek seferde otomatik olarak listeleyerek en çok zaman alan ürün listeleme uğraşından kurtul.

Neyi, Ne Kadara Satarım Kaygısı Olmadan

Bütün girdileri otomatik hesaplayarak, en uygun ürünleri bulup ve eğer bu ürünleri sen satmak istersen ayda kaç tane satabilirsin bilgisine erişerek kaygılarından kurtul.

Unutulan Maliyet Kalemi Stresine  Girmeden

MySYS ile alış fiyatı, kargo maliyetleri, Amazon kesintileri, vergiler, paketleme giderleri gibi tüm maliyet kalemlerini eksiksiz bir şekilde analize dâhil ederek kârlılığı daha doğru ve otomatik hesaplama imkânına kavuş.

Onbinlerce ürünü Retail veya Online Arbitraj için Kolaylıkla Analiz Et

Excel ile tek seferde 1.000.000' a kadar ürünü analiz ederek, manuel yapılması imkânsız analizleri kısa sürede yap.

Neden MySYS Toptancı Analiz Programını   Kullanmalısın?

Dakikalar İçinde Sana

Özel Analiz

Binlerce ürünün kârlılık analizini manuel yapmak imkânsızdır. Amazon professional tipi satıcı hesabınız varsa MySYS bunu dakikalar içinde sizin için kusursuz bir şekilde yapabilir.

Tüm Masraflarını

Eksiksiz Yönet

Alış fiyatı, kargo maliyetleri, Amazon kesintileri, vergiler, paketleme giderleri gibi tüm maliyet kalemlerini eksiksiz bir şekilde analize dâhil edebilirsiniz.

Maximum Kârlılığını

Hesapla

Her bir ürünün ağırlığına ve satış ülkesine göre kargo giderini hesaplayarak gerçeğe en yakın kârlılık analizini ortaya koyar.

Ticaretine Uygun

Ürünleri Bul

Gelişmiş ve kullanıcı dostu filtreleme sistemi ile ticari taktiğinize en uygun ürünleri kolayca bulmanıza olanak sağlar.

MySYS Toptancı Analizi - Retail Arbitrage Analiz Videosu

Entegrasyonumuz Olan Pazaryerleri

(MySYS, bu pazaryerlerinde Sipariş Yönetimi ve Stok Senkronizasyonu yapabilmektedir.)

MySYS-integrated-WooCommerce


MySYS-intagrated-Bol_Com


Listeleme Yaptığımız Pazaryerleri

Ürün Kaynağı Pazaryerleri

(MySYS modüllerini kullanarak bu pazaryerlerindeki ürünleri Amazon'da satmak için kârlılık analizi yapabilirsiniz)
Sıkça Sorulan Sorular

+Toptancı Analizi’nde kârlı olduğunu tespit ettiğim ürünleri MySYS üzerinden satışa sunabilir miyim?

Toptancı Analizi ile belirlediğiniz binlerce ürünü sadece birkaç ayar ile kolayca Amazon’da FBM olarak veya eBay’de listeleyebilirsiniz.

+Toptancı Analizi’nde alış para birimi ile satış para birimi arasında kur verisini yönetebilir miyim?

Analiz ayarlarında dilerseniz piyasa kur verilerini otomatik kullanabileceğiniz gibi kur öngörülerinizi de analize yansıtabilirsiniz.

+Toptancı Analizi’nde ürün ağırlığına göre FBA ve FBM içinfarklı kargo fiyatları ödeyeceğim. Bunu analize yansıtabilir miyim?

Evet. MySYS’e dilediğiniz sayıda kargo cetveli tanımlayabilir ve her analiz için isterseniz aynı isterseniz barklı kargo fiyat cetveli kullanabilirsiniz. MySYS her bir ürünün ağırlığına göre tahmini kargo maliyetinizi analize yansıtır.

+Toptancımla sonradan pazarlık yaparak aldığım indirimi analize nasıl yansıtabilirim?

Toptancı Analizi modülünde mevcut analizler için “Alış Maliyet Çarpanı” özelliği sayesinde dilediğiniz zaman alış fiyatlarını güncelleyerek analizi sadece birkaç tıkla yenileyebilirsiniz.

+Toptancı Analizi’ni yaptıktan belli bir süre sonra analiz verileri geçmişte kalacak. Ne yapabilirim?

Toptancı Analizi modülünde herhangi bir analizi istediğiniz zaman tek tuşla güncelleyebilirsiniz.

+Yanlışlıkla sildiğim ürünleri geri alabilir miyim?

Bir mağaza envanterinden ürün silme talimatı verdiğinizde MySYS bu talebinizi ilgili pazaryerine iletir ve bu an itibari ile işlem geri alınamaz. Yanlışlıkla silinen ürünleri yeniden eklemeniz gerekmektedir. Bu nedenle ürün silme işlemlerinde dikkatli olunmalıdır.

+Bir ülkeye satışa yönelik yaptığım Toptancı Analizi’ni başka bir ülke için tekrarlayabilir miyim?

Evet. Tekrar excel dosyası yüklemenize ya da mevcut analizi silmenize gerek olmaksızın birkaç tuşla farklı bir ülke için yeni analiz başlatabilirsiniz.

+Toptancıdan aldığım ürün fiyat listesi yüz binden fazla satır içeriyor. Kârlılık analizini yapabilir miyim?

Evet. Eğer abonelik seviyeniz karşılıyorsa yüzbinlerce ürün içeren toptancı envanterlerini MySYS Toptancı Analizi (Arbitrage Analysis) ile analiz edebilirsiniz. Ancak analizin hazırlanması süresinin ürün sayısıyla doğru orantılı olarak artacağına dikkatinizi çekmek isteriz.

10000'lerce Ürünü Dakikalar İçerisinde Analiz Ederek Amazon ve eBay'de Satabileceğin Kârlı ve Çok Satan Ürünleri Bulmaya Hazır mısın?

MySYS ile toptancılardan (Wholesaler) ya da farklı yerlerden derlediğiniz ürün/fiyat listelerindeki ürünleri veya önde gelen online pazaryerlerindeki ürünleri inceleyerek sizin için EN KÂRLI olanları kolayca bulabilir ve dilediklerinizi sadece birkaç tıkla Amazon veya eBay'de listeleyebilirsiniz.

* NOT 1 : Analiz için Amazon professional tipi satıcı hesabınız olması gerekmektedir.

* NOT 2 : Ürün analiz yetenekleri Amazon Kuzey Amerika ve Avrupa'ya yönelik çalışır.