MySYS Sipariş Yönetimi modülü; Amazon, eBay, Etsy, Shopify, bol.com’da ve WooCommerce entegrasyonlu birden çok hesaptan gelen siparişleri tek sayfada takip etme ve yönetme imkânı sunar.

Yeni gelen siparişler için: anlaşmalı kargo firmalarınızın sitelerine gitmeden, tek tuşla kargo etiketi alabilir, siparişi yine aynı sayfadan kapatabilirsiniz (Amazon, eBay, Etsy, Shopify veya bol.com nezdinde). İsterseniz siparişlerinizi teker teker, isterseniz çoklu seçimle toplu olarak, kargo etiketi alabilir, siparişleri kapatabilir ve sipariş faturalarını logonuzla ve ürünlerin bulunduğu raf numarasıyla birlikte çıktı alabilirsiniz.

MySYS sipariş geldiği anda gönderim maliyeti en uygun kargo firmasını belirleyerek size teklif olarak sunar. Dilerseniz farklı bir şirketle de kargolayabilirsiniz. MySYS bu seçiminizi hatırlar ve sonraki siparişte tek tuşla işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Geçmişte yapılan tüm siparişleriniz için: günlük, haftalık, aylık, yıllık veya tüm zamanlara ilişkin satış rakamlarınız ve cirolarınıza ilişkin analizlere erişebilir, bunları arşivinize indirebilir, dilerseniz refund yönetimini yapabilirsiniz.

Dilerseniz alt kullanıcılar tanımlayarak dilediğiniz mağazalarınızı farklı çalışanlarınızın yönetmesine olanak sağlayabilirsiniz. Siparişlerinize topluca kargo etiketi alabilir ve pazaryeri nezdinde bu siparişleri kapatabilirsiniz.

MySYS;

  • Siparişlerinizi, önemli ayrıntılarıyla (birden çok mağazadan gelse dahi) tek sayfada listeler,
  • Ürün kategorisi, mağaza, sipariş durumu vb. bazında filtrelemenizi mümkün kılar,
  • Ürün adı, SKU, sipariş numarası veya Amazon Tracking Id verilerinde arama yapma imkânı sunar,
  • Sipariş listesini excel’e aktarma imkânı sağlar,
  • Sipariş istatistiklerinizi kolay anlaşılır şekilde sergiler.

Şimdi Satın Alın

1. Farklı mağazalarınızdan siparişlerinizi tek ekrandan yönetin

Şimdi Satın Alın

2. Sipariş ayrıntılarını ve kargo hareketlerini görüntüleyin

Şimdi Satın Alın

3. Satış, kârlılık, hesap sağlığı gibi verileri tek ekrandan takip edin

Şimdi Satın Alın